IV. třída

03.09.2017

Když nedělní odpoledne stane se místem one man show rozhodčího Nevrly

V. Lhota – Ratiboř B 3:5 (2:3) Hostující rezerva Ratiboře po zásluze ovládla zápas na Velké Lhotě, který kazil hráčům na obou stranách nevydařeným výkonem rozhodčí Nevrla.

V. Lhota – Ratiboř B 3:5 (2:3)
Hostující rezerva Ratiboře po zásluze ovládla zápas na Velké Lhotě, který kazil hráčům na obou stranách nevydařeným výkonem rozhodčí Nevrla. „Ratiboř byla lepším celkem a po zásluze zvítězila. To co ale na obě strany předváděl rozhodčí Nevrla, nemělo s fotbalem nic společného. Hrajeme pralesní ligu a kluci si jen chtějí udělat žízeň. Místo toho se musí rozčilovat nad neznalostí pravidel a výroky tohoto rozhodčího, kterému nemohu přijít na jméno a doufám, že již nebude na naše utkání delegován. Na svazu by se měli chytit za noc, že není náhodou, že tento rozhodčí byl již sesazen z krajských soutěží a zase se vrátil kazit fotbal do okresu. A to nás ještě poučuje, že nerozumíme fotbalu. Namátkou jedna situace. Byl jsem asistent rozhodčího a zcela jasně jsem viděl nedovolený zákrok našeho hráče dva metry před pokutovým územím za jasného stavu 2:4. Rozhodčí Nevrla ignoroval můj pohled a zcela nesmyslně nařídil pokutový kop. Dokonale nám pokazil fotbalové odpoledne,“ řekl k utkání trenér Velké Lhoty Libor Huser.
„K výkonu rozhodčího se raději nebudu vyjadřovat, ale písknul třeba v utkání dva pokutové kopy na obou stranách, které byly nařízeny zcela mylně. My jsme z prvního dostali branku v prvním poločase a při tom druhém byl náš hráč faulován mimo pokutové území. I když ten zákrok by si zasloužil i červenou kartu. Vyhráli jsme zaslouženě, soupeře jsme ve druhém poločase přeběhali,“ řekl k utkání trenér Ratiboře B Michal Mrlina.
Branky: 7. Chromela, 39. Škuta, 88. Pavelka – 8., 43. a 73. Uhrin, 23. a 81. Holba.