III. třída

03.09.2017

Tygři i v deseti v Choryni nechali na hřišti všechno

Choryně B – Val. Polanka B 3:4 p. k. (2:1) Zápas, v kterém se skóre přelévalo a hosté v něm více než poločas museli hrát o deseti, se nakonec rozhodl na penalty.

Choryně B – Val. Polanka B 3:4 p. k. (2:1)
Zápas, v kterém se skóre přelévalo a hosté v něm více než poločas museli hrát o deseti, se nakonec rozhodl na penalty. Lepší úvod zápasu měli domácí, ale hosté dokázali zareagovat, a tak tomu bylo i těsně po začátku druhého poločasu. To již Tygři hráli bez vyloučeného Pavla Matyáše, který dostal červenou kartu z rukou rozhodčího Křenka za zmaření vyložené brankové příležitosti. Bojovní hosté i potřetí srovnali Filákem devět minut před koncem a nakonec si odvezli druhý bod navíc.

"Bylo to hodně bojovné utkání. Třikrát jsme vedli, ale soupeř vždy po našich chybách dorovnal. Byla tam i červená karta, kdy nám jejich hráč zabránil na brankové čáře hrou rukou jisté brance," řekl hráč Choryně B Richard Štec.
Branky: 9. Kovář, 42. Kopřiva, 59. Orava – 31. Polák, 48. Martin Filgas, 81. Filák.