III. třída

08.10.2016

Totální zatmění Střelné! Za druhý poločas inkasovala v Hošťálkové devět branek!

HOŠŤÁLKOVÁ – STŘELNÁ 9:0 (0:0) Střelná zdecimovaná zraněními a karetními tresty se držela s notnou dávkou štěstí proti kompletnímu domácímu lídrovi III. třídy pouze první poločas.

HOŠŤÁLKOVÁ – STŘELNÁ 9:0 (0:0)
Střelná zdecimovaná zraněními a karetními tresty se držela s notnou dávkou štěstí proti kompletnímu domácímu lídrovi III. třídy pouze první poločas. Zato ve druhém poločase hosté inkasovali neuvěřitelných devět branek, a kdyby se zápas nastavoval, dostali by potupnou desítku. „Již v prvním poločase jsme měli navrch, ale sypat se to začalo po přestávce. My jsme hráli v kompletním složení a bylo to poznat. Kdyby rozhodčí neukončil zápas přesně v 90. minutě, tu desítku bychom dali,“ dodal k utkání vedoucí mužstva domácích Jan Pala.
BRANKY: 54., 66. a 77. Bambušek, 57. Čentéš, 63. a 74. Hrabovský, 74. vlastní, 84. Stodůlka, 88. Sobotka.