III. třída

03.09.2016

Petr Šulák ukázal v celé své kráse, proč přestoupil do Janové

JANOVÁ – STŘELNÁ 3:2 P. K. (0:1) BRANKY: 65. Šulák, 90. Staněk – 2. Štrba, 66. Šerý. Janová má dva body a vděčí za ně hlavní hvězdě zápasu, zkušenému brankáři Petru Šulákovi.

JANOVÁ – STŘELNÁ 3:2 P. K. (0:1)
BRANKY: 65. Šulák, 90. Staněk – 2. Štrba, 66. Šerý. Janová má dva body a vděčí za ně hlavní hvězdě zápasu, zkušenému brankáři Petru Šulákovi. Domácí brzy prohrávali - ve 2. minutě zazmatkoval domácí obránce a toho valašským bodem využil Štrba. V 65. minutě zahrávali domácí penaltu a brankář Petr Šulák dal svůj 58. gól kariéry. Radost domácích trvala minutu. Po zmatcích v obraně se míč do sítě odrazil od hlavy Šerého. Skoro v nastavení srovnal Staněk, který dostal ideální míč do běhu. Petr Šulák pak kraloval v rozstřelu - penaltu proměnil a dvě chytil.

"Střelná měl hodně šancí. Petr Šulák chytil tři nájezdy, něco minuli. Byl to jeho zápas. My jsme letos nedostali normální nebo hezkou branku. Dva body ale bereme," dodal hráč Janové Lubomír Čabla.