III. třída

15.05.2016

Loučka se uklidnila doma až brankou v nastavení

LOUČKA – STŘELNÁ 3:1 (2:1) BRANKY: 23. a 30. Kundrát, 91. Sivek – 22. Makyna. Až branka Sivka v první minutě nastavení poslala fotbalisty Loučky s klidem do kabin po dvoubrankovém vítězství.

LOUČKA – STŘELNÁ 3:1 (2:1)
BRANKY: 23. a 30. Kundrát, 91. Sivek – 22. Makyna.

Až branka Sivka v první minutě nastavení poslala fotbalisty Loučky s klidem do kabin po dvoubrankovém vítězství.

Hosté šli do vedení po centrovaném míči a zakončení Makyny. Loučka srovnala prakticky hned po rozehrání, kdy Borák nachystal branku pro Kundráta. Po půlhodině hry se prosadil opět Kundrát, kdy nedal hostujícímu brankář po chybě obrany Střelné žádnou šanci.

Po přestávce měla nejprve Střelná šanci na vyrovnáni. Pak nerozhodli třetí brankou Onderka s Borákem, kteří přestřelili a třetí branku dal až v první minutě nastavení Sivek.