III. třída

25.06.2016

Kovář pálil šance, jeho hattrick nepřišel, Loučka musí přes léto potrénovat penalty

LOUČKA – KLADERUBY 2:3 P. K. (2:1) BRANKY: 1. a 27. Kovář – 23. Hadaš, 60. Gerla.

LOUČKA – KLADERUBY 2:3 P. K. (2:1)
BRANKY: 1. a 27. Kovář – 23. Hadaš, 60. Gerla. Domácí kanonýr Jan Kovář dal sice dvě branky, ale že těch možností tak na šest gólu v zápase zazdil. Kovář dal branku v třicáté sekundě zápasu, kdy ho našel odkopem brankář Hrdý. Po chybě obrany srovnal ve 23. minutě Hadaš. Ve 27. minutě se přes tři hráče uvolnil Kovář a opět skóroval. Tím začal jeho festival neproměněných šancí. Do 47. minuty měl tři čisté možnosti, jak docílit hattricku, nestalo se. Hosté za stavu 2:1 zahrozili tutovkou Pečenky, ale neproměněnou šanci Kundráta potrestal po hodině hry vyrovnáním Gerla. Kovář měl další šanci, ale trenér Loučky Jozef Durdovanský to komentoval jasně: "Přestřelil až do Polic!"

Nad šel i Černého trestný kop a neuspěl ani kličkou na brankáře střídající Kajnar. V penaltovém rozstřelu předvedla Loučka raritu a nedala ze čtyř pokusů ani jeden, a tak na druhý bod stačily hostům dvě přesné trefy.