III. třída - finále

05.06.2022

Bynina - Jarcová 2:5 (0:1)

René Bartošák je prostě kanón. Bynina bude muset o svůj postup ještě bojovat

Ženich Martin Žilinský z Jarcové dostal dárek do svých spoluhráčů v podobě vítězství v Bynině.

Branky: 78. Pobořil, 86. Kuchařík - 27., 50. a 74. René Bartošák, 61. Vít Bartošák, 69. Podešva.

Eduard Drozd (předseda Bynina)

V prvním poločase jsme se soupeře drželi, ale dnes jsme na něho neměli, což se ukázalo po přestávce. Jarcová nás přejela, ale my stále věříme v postup a budeme to chtít v dalších zápasech potvrdit.

David Bártek (trenér Jarcová)

Chceme tři body věnovat našemu ženichovi Martinu Žilinskému. Za ty roky jsme si již zvykli na herní styl Bynina a její hřiště. My jsme dnes měli jen dva náhradníky. V obraně nám hodně pomohl Erik Klvánek. Dali jsme branku, domácí hrozili trestnými kopy a střelami z dálky. My jsme ještě v prvním poločase nastřelili břevno. Ve druhém poločase ukázal svou velikost Redna Bartošák. Přeloboval brankáře a proměnil přímý kop. Po červené kartě pro našeho Podešvu nás domácí zatlačili, ale my jsme jim povolili dvě branyk až za stavu 0:5.