III. třída - finále

10.06.2022

Když hraje Renda Bartošák proti Bynině, čekejte hattrick

Hráčem 11. mistrovského víkendu se stal v naši anketě kanonýr Jarcové René Bartošák.

7. Radim Vokáč - Rožnov B 1

Rendo, počítáte ve své bohaté kariéře vstřelené hattricky?

Nepočítám (smích). Je fakt, že proti Bynině se mi letos daří. Dal jsem i hattrick doma a podařilo se mi to nyní ne finálové skupině III. třídy i podruhé v odvetě u nich. Ty góly až na ten první byly celkem jednoduché.

Povídejte, jak to tam napadalo?

První branka byla nejtěžší. Tam jsem si to musel potáhnout a po teči to spadlo k tyči. U druhé jsme přeloboval brankáře a u třetí jsme se dlouho se spoluhráčem Lukášem Kuráněm dlouho dohadovali, kdo zakončí přímý a kop a nakonec jsem to byl gólově já.

Platíte ještě za hattricky?

To ne, ale na oslavu postupu určitě klukům do kabiny něco přinesu (smích).

Bynina je doma zvyklá na své menší hřiště. Čekal jste také těžší zápas, kdy by vás nenechali rozběhnout - hlavně vaše mladé hráče?

Čekal. Oni byli dvacet minut lepší. Pak jsme dali branku a je to opařilo. Ve druhém poločase od stavu 0:3 rezignovali. Když jsme odskočili na 5:0, neublížila nám ani červená karta.

S kým si na hrotu Jarcové tak rozumíte?

Je to pořád synovec Víťa a Michal Tomšej.

Kdo postoupí spolu s vámi? Bynina nebo Jarcová?

Bynina by si to měla ukopat. Má náskok, hraje s Valašskou Polankou B doma. Měli by si to pohlídat.

Rendo, budete hrát okresní přebor?

Uvidíme, kluci by chtěli,. Kdyby se tam střídalo hokejově, moje rozhodnutí by to ulehčilo. Když hrát nebudu, tak si zahraji někde nižší soutěž nebo za staré pány. Zatím jsem to neřešil, uvidíme...