III. třída - C

20.06.2021

Komárno - Branky 5:2 (3:0)

Branky padly v Komárnu a přepustily soupeři průběžné první místo v Mini soutěži jaro 2021

Branky: Žejdlík 2, Machač, Šindelek, Hajda - Hlaváček 2.

"Domácí předvedli narozdíl od nás velmi kvalitní výkon a vyhráli zaslouženě. My jsme hlavně v prvním poločase předvedli velmi laxní výkon. Mohli jsme prohrávat klidně 7:0, hodně nás držel brankář Konvičný. Ve velkém vedru vůbec nebylo poznat, že nás je 17 a soupeře pouze 12, že bychom mohli mít více sil a fyzicky navrch. O přestávce bylo v kabině dusno. Ve druhém poločase jsme se zlepšili. Hned z kraje jsme nedali dvě šance, ale celkově bylo Komárno nad námi a zápas kontrolovalo. Zatrnulo nám, když nebylo zrovna dobře našemu kapitánu Váhalovi, který musel z utkání odstoupit a fotbal šel v tu chvíli stranou. Naštěstí nemusel do nemocnice a bude v pořádku. Výborně utkání řídil laický rozhodčí Marián Palát," řekl hrající vedoucí mužstva Branek Michal Pastorek.