Branky - Krhová B 3:3 (1:0)

Brankám se hned vyplatila zkušená posila. Rezervu Krhové držel kanonýr

Atraktivní podívaná v Brankách přinesla šest branek.

Branky: 14. a 52. David Štěpán starší, 89. Fojtík - 74., 79. a 88. Plesník.

"Jsem rád, že jsme získali v létě tak zkušenou posilu, jakou je David Štěpán a ten se nám hned vyplatil. Do 30. minuty jsme měli navrch. Dali jsme branku, kdy se Štěpán trefil po centru Feixe. Hosté pak měli velmi kvalitních posledních patnáct minut prvního poločasu. Po standardní situaci se David Štěpán trefil i po přestávce. Po hrubce našeho obránce dali hosté kontaktní branku a otevřeli to. Začal úřadovat Plesník. Hattrick mohl dát za stavu 2:2, ale penaltu mu Konvičný lapil. Následoval roh a tam už Plesník hattrick dokonal. My jsme se nevzdali a vyválčili jsme zaslouženou remízu. Bod na úvod sezony bereme a vystřelil nám ho z odraženého míče Fojtík," řekl hráč Branek Michal Pastorek.

"Byl to vyrovnaný zápas. My jsme ho dokázali otočit a byli blízko třem bodům. Plesník napravil neproměněnou penaltu, ale nakonec ještě přišlo vyrovnání. Byl to dobrý boj na úvod sezony," řekl trenér Krhové B Ondřej Štěpánek.