Staňte se generálním partnerem portálu Valašský fotbal Partnerstvím získáte exkluzivní plochu pro Vaši inzerci

Dozvědět se více
III. třída - A

31.07.2021

8. roční Memoriálu Antonína Soukupa v Janové vyhráli staří páni Huslenek a muži Ústí u Vsetína

8. ročník Memoriálu Antonína Soukupa v Janové přinesl ve dvou kategoriích opět lité a kvalitní boje.

V kategorii starých pánů dominovaly nejlepším fotbalem Huslenky, na druhém místě skončila Valašská Polanka a třetí domácí Janová. 

V hlavním turnaji bohužel na poslední chvíli odřekl účast Leskovec, a tak bojovaly o celkové prvenství tři týmy – pořádající SD Janová/Leskovec B, Huslenky a Ústí u Vsetína. SD Janová/Leskovec B porazilo Huslenky 2:0. Poté Ústí si také poradilo s Huslenkami 3:1 a defacto finále se tedy odehrálo mezi domácím celkem a Ústím. Zápas dospěl za stavu 1:1 do penaltového rozstřelu, které lépe zvládlo Ústí v poměru 4:3 a radovalo se z celkového prvenství v turnaji. 

„Obě kategorie přinesly dobré zápasy. Týmy byl početné, zápasy měly svižné tempo. Děkujeme třem rozhodčím – Skalickému, Pavlicovi a Hrubému za perfektní vedení zápasů. Je jen škoda, že na poslední chvíli nedorazil Leskovec, ale i tak jsme hlavní turnaj měli dobře obsazený,“ řekl k memoriálu vedoucí mužstva a hráč SD Janová/Leskovec B Ivo Hrtáň. 

„Děkujeme Janové za pozvání na perfektně zorganizovaný turnaj. Pro náš široký kádr včetně několika dorostenců to byla dobrá kondiční příprava. Ve finále s domácím týmem jsme měli snad osm vyložených brankových příležitostí, ale nakonec jsme museli o svém vítězství rozhodnout až v penaltách. Nikdo se nezranil, rozhodčí byli výborní,“ dodal k turnaji trenér vítězného Ústí Jiří Mikušek. 

„My jsme ten turnaj nepojali jako součást přípravy, tým složen půl na půl s áčkem. Mrzí nás prohra s Janovou. První poločas jsme nesehráli špatně proti vítěznému Ústí,“ řekl trenér Huslenek B Jan Mazáč.