Futsal

14.11.2015

Okresnímu přeboru zatím vládnou Ajax, Tornádo a Regmont

Futsal - okresní přebor - 3. a 4. kolo (14. 11. 2015 Zubří)

Na druhý turnaj do Zubří tentokrát konečně dorazily všechny celky. Skončily krajské a okresní soutěže ve velkém fotbale, a tak se mohli hráči plně vrhnout do futsalu. Vichury hrály zápasy, kde moc branek nepadalo. Zubřané v dresu Regmontu rozdrtili Fru Fru Vsetín, náladu si spravili i jejich spoluhráči z Juřinky. Bar Bora Vidče Vidče prohrál těsně s Draky z Valašského Meziříčí a nasbíral málo vídaný počet čtyř žlutých karet na jeden zápas. Tornádo nadělovalo a Tomáš Kundrát dal dohromady šest branek. Zápas Benfiky s Independent se proměnil ve střelecký souboj Bortla se Štěrbou. Hattrick překvapil u prvně jmenovaného stopera Zubří. HC Rožnov povolal do zbraně Syřana Rezdara, který byl spolu se Zbyňkem Pavlicoou jediným střelcem svého týmu v obou zápasech. S Ajaxem Dolní Bečva vedli „hokejisté“ po poločase 2:1, ale pak si střeleckou fazonu z minulého týdne přenesl ze zeleného trávníku do haly Radek Růčky a brzy bylo vše jinak. Ajax vyhrál druhý poločas 6:0 a následně rozdrtil Al Capone Rožnov a vede okresní přebor.
Výsledky:
Fru Fru Vsetín - SK Vichury 0:2 (0:2)
Branky: Holiš M., Novák L.
Regmont Val. Meziříčí - Fru Fru Vsetín 10:4 (4:0)
Branky: Drda K. 2, Raždík J. 2, Seidl M. 2, Lukáš D. 2, Vavřík D., Raždík L. - Smýkal M. 2, Fila P., Františák V.
Regmont Val. Meziříčí- SK Vichury 3:2 (1:1)
Branky: Lukáš D. 2, Vavřík D. - Holiš M., Vilém T.
SK Krásno Val. Meziříčí - FC Draci Val. Meziříčí 2:1(1:1)
Branky: Vaněk T., Paťava R. - Macíček M.
Bar Bora Bora Vidče - FC Draci Val. Meziříčí 4:5 (2:1)
Branky: Fojtášek D., Špůrek P., Nerád P., Vaculín J. - Soukup L. 2, Jež M. 2, Slovák J.
Bar Bora Bora Vidče - SK Krásno Val. Meziříčí 3:2 (2:0)
Branky: Fojtášek D. 2, Nerád P. - Koleček A., Vaněk T.
Tornádo Val. Meziříčí - Benfika Rožnov p. R. 7:1 (2:0)
Branky: Kundrát T. 4, Kundrát M., Černý R., Bayer L. - Mičkal J.
Tornádo Val. Meziříčí - Independent Trojanovice 7:1 (5:0)
Branky: Kundrát T. 2, Gajdoš M. 2, Malina L., Marek D., Capil M. - Štěrba P.
Benfika Rožnov p. R. - Independent Trojanovice 3:3 (2:2)
Branky: Bortl R. 3 - Štěrba P. 3
Ajax Dolní Bečva - HC Rožnov p. R. 7:2 (1:2)
Branky: Růčka R. 5, Němec L., Stavinoha P. - Mohammad R., Pavlica Z.
Al Capone Rožnov p. R. - HC Rožnov p. R. 4:4 (2:1)
Branky: Drda J. 2, Maléř M., Hub M. - Mohammad R. 3, Pavlica Z.
Ajax Dolní Bečva - Al Capone Rožnov p. R. 11: 2 (4:1)
Branky: Paprskář D. 3, Růčka R. 2, Němec L. 2, Stavinoha P. 2, Růčka J. st., Lušovský T. - Hub M. 2.