Futsal

18.12.2017

Amatér zakončil úspěšný rok porážkou v poslední minutě

Osm zápasů mají za sebou divizní futsalisté Amatéru Komárovice. Po nešťastné prohře s Tornádem Nový Jičín jim na konci roku patří zatím 8. místo.

Amatér Komárovice - Tornádo Nový Jičín 6:7 (4:3)

Branky Amatéru Komárovice: Adam Hrdlička 3, Tomáš Foukal, Michal Kuchař, Petr Škařupa.

"Tornádo je soupeř, který nám svým stylem silového a zarputilého futsalu tolik nesedí a jsou velmi nepříjemní. Přesto jsme na začátku plnili perfektně stanovené pokyny a vedli jsme v 15. minutě 4:0. Ten zápas tu chvíli vypadal jasně. Jenže jsme dostali po vlastních chybách tři slepené branky během dvou minut a bylo to do poločasu 4:3. To soupeře nakoplo. Druhý poločas to byl kdo s koho. My jsme tentokrát neměli to štěstí, jak v minulém zápase a rozhodující branku jsme dostali v poslední minutě. S průběžným osmým místem jsme relativně spokojeni, ale tento zápas jsme měli vyhrát a mrzí mne debakl s Trojanovicemi," řekl trenér František Foukal.