Divize F

05.04.2024

Valmez doma netradičně v neděli i se zajímavou tombolou

Kvůli rallye mimořádně v neděli vyzve náš A tým doma v dalším divizním utkání tým FK Šumperk! Výkop je plánován na tuto neděli v 15:30!

Další mistrovský zápas našeho A týmu je tady! A to v neděli v 15:30 vyzveme doma soupeře ze Šumperka. Nedělní termín byl zvolen z důvodu konání valašské rally, jelikož se závodní speciály budou v sobotu prohánět i skrz letní stadion. 

Nejdříve si pojďme představit našeho soupeře. Tým FK Šumperk se na jaře zmítá ve výsledkové krizi, kdy za čtyři jarní kola nezískal ani jeden bod. Naposledy prohrál doma s týmem z Frenštátu p. R. 0:2. Domácí prohra znamenala rezignaci trenéra Pavla Tökölyho. Jeho nástupcem je Petr Merta, který má za sebou trenérské štace například v Kostelci na Hané nebo v dorostu SK Sigmy Olomouc. Náš soupeř tak určitě bude chtít zlomit velmi nelichotivou jarní bilanci a oplatit nám podzimní prohru, kdy jsme u nich na hřišti vyhráli 2:3. Tabulkově se Šumperk nachází na 7. místě divizní tabulky s 27 body. 

Domácí hráči naopak vstoupili do jarní sezóny úspěšně a nepoznali ještě porážku. Díky dvěma remízám a dvěma výhrám, naposledy v Břidličné 0:4, jsme se odlepili od spodku tabulky. Aktuálně držíme 11. místo divizní tabulky s 23 body. Náš soupeř i přes výsledkovou krizi má značnou herní kvalitu. Zápas tak slibuje zajímavou fotbalovou podívanou dvou fotbalových soupeřů. 

Pro naše fanoušky jsme si opět připravili zajímavou tombolu. Jeden z Vás si odnese nejen klubové propagační předměty (fanouškovskou šálu, vlaječku klubu nebo klubovou kšiltovku), ale také poukaz v hodnotě 500,- Kč na libovolnou konzumaci v Pizzerii U Černého Orla (https://uorlavalmez.cz/).

Tak neváhejte a přijdťe podpořit naše hráče v dalším důležitém utkání sezóny! 

Antonín Hořín