Valmez doma zabral v utkání s Frenštátem.

Branky: 18. Gomola, 82. Křenek - 5. Ševčík.

Valašské Meziříčí: Pobořil - Vozák, Němec, Bystřičan, Tkadlec - Koňařík, Smilek, Žlinský, Hrdlička - Gomola, René Veselý. Trenér Pavel Hajný.

Antoní Hořín (manažer Valašské Meziříčí)

Úvod utkání nám hrubě nevyšel. Již v 5. minutě hostující Ševčík využil zahrávaný roh a poslal hosty do vedení 0:1. Domácímu týmu chvíli trvalo, než se z této ledové sprchy dostal. Naši hráči se však rychle z inkasované branky oklepali a pomalu se dostávali do zápasu. Vyrovnání přinesla 18. minuta, kdy si Smilek skvěle počíhal na míč za obranu a na pokutovém puntíku zasekl míč, aby jej předložil Tomaszi Gomolovi, který se nemýlil. Zápas tak dostal nový náboj, ale ani několik našich rohů k další brance nevedly. Na druhé straně ani hosté své příležitosti nevyužili. Poločas tak skončil za stavu 1:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, ale naše útočné snahy jsme neřešili nejlépe. Například v 48. minutě v samostatném nájezdu z úhlu Smílek brankáře hostů Málka nepřekonal. V 50. minutě to byl Bystřičan, co nás mohl poslat do vedení, ale hlavou z rohu zamířil těsně vedle. Na druhé straně i naši hosté mohli jít do vedení, v 57. minutě ale jejich šanci bravurně vychytal Pobořil. Tempo zápasu mírně opadlo, jako by oba týmy nechtěly v remízovém utkání udělat chybu. V 67. minutě potom Vozák nechal vyniknout brankáře hostů, když jeho technickou střelu hvězdně vytáhl na roh. Málek ale musel kapitulovat v 82. minutě, kdy se z rychlého protiútoku trefil Křenek. Naši hosté poté chtěli ještě se zápasem něco udělat, ale náš tým, i po předchozí zkušenosti z Řepiště, už žádné drama nedopustil.