Divize F

17.03.2023

Choďte na jaře na Valmez a vyhrajte zájezd k moři! V sobotu přijede Bílovec

Další zajímavou přidanou hodnotu pro fanoušky připravilo pro jaro divizní Valašské Meziříčí.

První domácí zápas jarní části sezóny je tady! Již tuto sobotu v 10:00 vypukne první mistrovský zápas tohoto jara. Pro naše fanoušky jsme si připravili bombastickou tombolu o zájezd do Chorvatska. 
Fotbalová sezóna se opět o víkendu naplno rozbíhá. V sobotu v 10:00 vyzveme v prvním mistrovském zápase doma tým FC Bílovec. Náš soupeř vstupuje do jarní časti sezóny ze třetího místa s 23 body. Divizní tabulka skupiny F je však velmi vyrovnaná, náš A tým se nachází na 8. místě s 18 body. Náš soupeř to má do sezóny jasné, dle vyjádření trenéra Jana Woznici pro server denik.cz, jsou cíle Bílovce nejvyšší a budou chtít útočit na postup. Samozřejmě náši hráči budou chtít taky vylepšit své postavení v tabulce a bojovat o příčky nejvyšší. Společné měření sil v podzimní části sezóny dopadlo remízou 2:2. Zápas tak slibuje dobrou fotbalovou podívanou.

Navíc jsme si pro naše fanoušky připravili bombastickou tombolu. Ve spolupráci se společností CK Valaška máme pro jednoho z Vás, který navštíví na jaře nějaký náš domácí zápas lukrativní výhru. Zájezd s CK Valaška do Chorvatska na zavírání moře! Pravidla jsou prosté: stačí si koupit vstupenku na domácí zápas, o poločase mít štěstí a být vylosován a postoupit do super finále. To proběhne na posledním domácím zápase v pátek 2. 6. 2023, kde ze všech jednotlivých výherců vylosujeme jednoho, který získá poukaz na dovolenou v Chorvatsku zcela GRÁTIS!

Tak přijďte v sobotu na fotbal popořit naše borce v důležitém boji o mistrovské body!

Antonín Hořín