Divize E

03.10.2018

Vsetín zve na Slavičín

V sobotu 6. 10. 2018 od 15:00 začíná na Tyršovce valašské divizní derby proti Slavičínu. Na jaro jsme ve Slavičíně vyválčili tři body a odrazili jsme se tím zápasem k pohodlné záchraně v divizi, což nám bude chtít tým kolem Petra Švacha vrátit i s úroky.

V sobotu 6. 10. 2018 od 15:00 začíná na Tyršovce valašské divizní derby proti Slavičínu. Na jaro jsme ve Slavičíně vyválčili tři body a odrazili jsme se tím zápasem k pohodlné záchraně v divizi, což nám bude chtít tým kolem Petra Švacha vrátit i s úroky. Zveme všechny fanoušky na divizní fotbal. Věříme, že uvidíme stejně kvalitní zápas jako proti Havířovu před 14 dny, kdy naši borci porazili tým Miroslava Matušoviče 1:0.

Připravujeme několik malých překvapení. Počasí rosničky slibují krásné, zveme tímto děti v poločase, k penaltovým rozstřelům. Každý z odvážlivců dostane malý dárek a vítězové si odnesou novou šálu FC Vsetín. Sraz penaltových střelců bude u kraje tribuny , dnes na začátku poločasové přestávky - dvě skupiny - kluci i holky od 0 do 8 let, odd 8 do 12 let.

Všichni ostatní zájemci si mohou koupit novou šálu u Alenky, při vstupu na zápas. Zima se blíží. Zásoby šál se tenčí. Kdo bude zaváhá, tomu bude v zimě táhnout na krk :-)