Divize E

19.02.2017

VKK přejely Hovězí a představily další dvě nové tváře Jakuba Groepela a Matěje Černého

V pořadí druhé přípravní utkání sehráli v sobotu na umělce na Vsetíně hráči FC VKK s týmem Sokola Hovězí. Hovězané do utkání vstoupili trochu bojácně či naopak možná až příliš respektovali sílu soupeře. Z toho tedy pramení fakt, že v prvém poločase byly návštěvy hráčů Hovězí na půli karlovských velmi sporadické.

V pořadí druhé přípravní utkání sehráli v sobotu na umělce na Vsetíně hráči FC VKK s týmem Sokola Hovězí. Hovězané do utkání vstoupili trochu bojácně či naopak možná až příliš respektovali sílu soupeře. Z toho tedy pramení fakt, že v prvém poločase byly návštěvy hráčů Hovězí na půli karlovských velmi sporadické. VKK prakticky soustavně pobývali před pokutovým územím hostů, ale góly začaly padat až po půlhodině hry. Nejprve Pavel Škrobák netradičně hlavou otevřel skóre, aby pak ještě znovu Škrobák a Honza Langer zakončili gólový účet prvé půle na 3:0.
Do druhé půle se hráči Hovězí rozhodli nebát soupeře a alespoň zčásti vyrovnali hru, ale rozdíl v sílách byl stále evidentní. Postupně se ještě trefovali Jan Pavelka a znovu Langer. V 66. minutě vystřídal v brance VKK Tomáše Bila jeho mladší bratr, mladičký Martin Bil a i on udržel čisté konto. V 70. minutě dostali v celku VKK ještě příležitost Jakub Groepel a dorostenec Matěj Černý. Znovu nastoupily obě polanecké zkoušené posily a stále více je zřejmé, že by mohly do divizního celku zapadnout. Příjemnou zprávou je taktéž po zranění třísel návrat mladého Jakuba Podešvy.

FC VKK - Sokol Hovězí 5:0 (3:0)

Branky: 29. a 39. Škrobák,, 45., a 60. Langer, 66. Jan Pavelka.

FC VKK: Bil Tomáš (66. Bil Martin) - Adámek, Mikula, Pavelka Martin, Ondřejka (45. Podešva Jakub) - Maček (70. Černý), Podešva Michael, Langer, Chuchma (70. Groepel) - Škrobák.