Divize E

13.09.2015

VKK našly kouzlo produktivity

Domácí tentokrát narazili na hodně "nadupaného" soupeře. Hosté ze Slavičína od prvé minuty tvrdili muziku, byli hodně silní na míči, rychlí v protiútocích a tak domácí gólman Martin Sváček musel dělat divy, aby hájil čisté konto.

VKK - Slavičín 3:1 (1:0)

Branky: Pavelka Jan, Sváček Martin (penalta), Podešva Michael - 84. Hladík Lukáš.

Domácí postupem času hru vyrovnávali, nicméně stále byli hosté a pověstný chloupek v popředí. Ale Sváček v bráně prostě čaroval, takže se stalo, co z fotbalu dělá to nelogické: hosté faulovali za hranici půlky hřiště a domácí Tomáš Heger přesně našel Honzu Pavelku a ten hlavou perfektně zavěsil. Do kabin šli tedy spokojenější domácí.

Hned po přestávce se opět zaskvěl Sváček, když akrobatickým zákrokem vyrazil dělovku hostů. V 65.minutě hosté faulovali domácího Pavla Škrobáka a exekutor Martin Sváček byl z penalty neomylný 2:0. Hosté začali panikařit, zlobili se na vše, co jim právě přišlo do rány a tak přišlo spravedlivé potrestání jejich nekoncentrovanosti. Opět centr do pokutového území a Michael Podešva zavěsil hlavou. Těsně před koncem hosté snížili brankou Lukáše Hladíka, ale to bylo z jejich strany vše. V prvé půli byli jasně lepším týmem, ale skórovali domácí, což mělo, jak se později ukázalo, zásadní vliv na celkový vývoj skóre.