Divize E

16.04.2017

Valmez doma ztrácel, byl u toho rýmařovský střelec Šupák

Divizní fotbalisté Valašského Meziříčí ztratili doma dva body, ty naopak v boji o první postupové místo stáhl z jejich náskoku po výhře nad Šumperkem rival z Havířova. Strůjcem úspěchu hostí byl jejich kanonýr Tomáš Šupák. Domácím se naopak nelíbí posuzování pokutových kopů. Valašské Meziříčí – Rýmařov 2:2 (1:1)

Valašské Meziříčí – Rýmařov 2:2 (1:1)Zatímco divizní lídr za stavu 1:0 měl kopat za hru rukou pokutový kop, tuto výhodu dostali hosté, aby šli do vedení 1:2, i když zákrok nebyl v pokutovém území. Trenér domácích Michal Kovář tyto momenty raději nehodnotil a zaměřil na průběh zápasu. „My jsme v prvním poločase i bez nemocného Pospěcha, který byl nemocný, hráli velmi dobře. Dali jsme branku a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom neměli jít v pohodě za třemi body. Hosté však do poločasu po ojedinělém brejku srovnali. Ve druhém poločase jsme to chtěli zvrátit na naši stranu, ale přišla ona penalta na 1:2. V závěru jsme vrhli všechno dopředu, na hrot šel střídající Sviták. Bohužel vyrovnání přišlo pozdě a Rýmařov již remízu ukopal,“ dodal k zápasu trenér Valašského Meziříčí Michal Kovář.
Branky: 35. Bělíček, 89. Bartozel – 41. a 56. Šupák.
Valašské Meziříčí: Michut – Bělíček, Kovář, Michálek, Václavek (58. Bartozel) – Komara (81. Sviták), Žilinský, Wludyka, Kotůlek – Dragon, Výmola. Trenér Michal Kovář.

DSCN1396 DSCN1397 DSCN1398 DSCN1399 DSCN1400 DSCN1401 DSCN1407 DSCN1408 DSCN1409 DSCN1410 DSCN1416 DSCN1417 DSCN1419 DSCN1420 DSCN1421 DSCN1429 DSCN1432 DSCN1440 DSCN1441 DSCN1442