Divize E

28.05.2016

Valašské Meziříčí poněkolikáté nedohrálo zápas na tři body

I když výkon fotbalistů Valašského Meziříčí nebyl optimální, byli doma s Dolním Benešovem blízko třem bodům. Nakonec domácí inkasovali dvě minuty před koncem zápasu. Valašské Meziříčí - Dolní Benešov 2:2 (1:0)

Valašské Meziříčí - Dolní Benešov 2:2 (1:0)
Domácí byli skoro celé utkání pod tlakem soupeře, přesto mohli vyhrát. "V prvním poločase jsme si s jejich nákopy a sklepáváním poradili. Šli jsme do vedení a dokonce vedli 2:0 po přestávce. Jenže jsme po několikáté zápas nedohráli. Hodně jsme hráli od sebe a soupeř toho využil. Za stavu 2:1 jsme šli tři na jednoho a po ztrátě míče přišlo zbytečné vyrovnání. Dnes se mnoho klukům nedařilo, nebyl to dobrý výkon," zhodnotil zápas trenér Valašského Meziříčí Martin Kotůlek.
Branky: 28. a 66. Výmola - 70. Labuda, 88. Adamík.
Valašské Meziříčí: Michut - Roupec, Michálek, Sviták (52. Kufa), Lasovský - Marek Macíček II - Dokoupil, Výmola, Kapusta (75. Václavík), Vrána (60. Žilinský) - Marek Macíček I. Trenér Martin Kotůlek.

DSCN5478 DSCN5483 DSCN5486 DSCN5490 DSCN5492 DSCN5496 DSCN5512 DSCN5515 DSCN5516 DSCN5519 DSCN5522 DSCN5524 DSCN5525 DSCN5527 DSCN5530 DSCN5535 DSCN5538 DSCN5539 DSCN5543