Divize E

17.07.2016

Valašské Meziříčí pokračuje v testování útočníka Ambrože a obránce Koňaříka

Divizní Valašské Meziříčí sehrálo první přípravný zápas pod novým trenérem Michalem Kovářem a ve Lhotce nad Bečvou prohrálo s Uherským Brodem, který hraje divizi D 1:4. Michal Kovář pokračuje v testování dvou nových hráčů z Hlučína.

Valašské Meziříčí - Uherský Brod 1:4 (1:0)

Branka: Ambrož.

"Hráli jsme první přípravný zápas a viděl jsem tam hodně dobrých věcí i přes konečnou porážku. Chyby, co jsme udělali si kluci uvědomují a budeme pracovat na jejich odstranění. Pokračujeme v testování útočníka Ambrože a obránce Koňaříka. Oba nastoupí i v dalším přípravném utkání v úterý 19. července, kdy od 18 hodina hrajeme v Olomouci s třetiligovým HFK. Pak se rozhodneme, zda je budeme angažovat. Brod se ukázal jako velmi kvalitní soupeř a hrál se oboustranně velmi dobrý fotbal. První poločas jsme vyhráli, ale i soupeř měl šance. Logicky jsem s ním byl více spokojený, než s poločasem druhým, ale tam jsme logicky měli problémy, protože jsme to prostřídali a zkoušeli nové mladé hráče, kteří přicházejí z dorostu. Ti se přesvědčili, že divize dorostu a divize mužů jsou dvě odlišné soutěže, ale kluci jsou perspektivní, byla to pro ně dobrá škola a budeme s nimi nadále pracovat," řekl k utkání trenér Valašského Meziříčí Michal Kovář.