Divize E

19.03.2017

Valašské Meziříčí i s trenérem Kovářem v sestavě spasil střídající Výmola

Šlágr prvního jarního kola divize E naplnil očekávání. Na šest stovek diváků vidělo drama až do konce. Nakonec si lídr tabulky připsal těsné vítězství. Val. Meziříčí – Dolní Benešov 2:1 (1:0)

Val. Meziříčí – Dolní Benešov 2:1 (1:0)Domácí šli do utkání s šesti zimními posilami v základní sestavě. Na pozici druhého stopera musel nastoupit trenér Michal Kovář, který zaskakoval za distancovaného Martina Svitáka. Valašské Meziříčí šlo do vedení již ve 3. minutě, kdy byl v pokutovém území sražen pronikající Václavek a Pospěch nařízenou penaltu proměnil. V 54. minutě srovnal hostující Labuda, jehož po přesném centru na poprvé Rohel zázračně vychytal, na dorážku byl krátký. Zápas rozhodl po pěti minutách pobytu na hřišti střídající Výmola, který si na zadní tyči našel přesný centr Bartozela. „Jsou to pro nás vydřené body. Nervozita prvního zápasu na jaře na nás dolehla, ale my jsme rádi, že i když to nebylo herně ideální, že jsme to zvládli. Pomohla nám brzká branka a měli jsme tam další momenty, kdy jsme mohli vedení navýšit. Pospěch mi sám po zápase říkal, že tam mohl dát čtyři góly. Hosté byli nebezpeční po stranách. My jsme zaspali úvod druhého poločasu. Vyrovnávací branka s námi otřásla, jako bychom se báli o výsledek. Oživením byla střídání a jsem rád, že to Výmola nakonec rozhodl,“ zhodnotil utkání tentokrát hrající trenér Valašského Meziříčí Michal Kovář.
Branky: 3. Pospěch, 79. Výmola – 54. Labuda.
Valašské Meziříčí: Rohel – Roupec, Kovář, Michálek, Václavek – Bartozel, Wludyka, Žilinský (74. Výmola), Komara, Bělíček (66. Kotůlek) – Pospěch (90. Dragon). Trenér Michal Kovář.