Divize E

28.05.2017

Skvělý týden VKK byl završen třetí výhrou v řadě

Všechno spadlo z fotbalistů VKK, když si spočítali, že jejich záchrana v divizi je v oblasti čisté teorie. Od té doby jdou od výhry k výhře a po Přerovu a Frýdlantu potěšili do domácí fanoušky hladkou výhrou nad Petrovicemi. VKK – Petrovice 4:0 (3:0)

VKK – Petrovice 4:0 (3:0)

Zápas byl již rozhodnut po prvním poločase. Domácí dali Škrobákem branku snad již v 30. sekundě a v 9. minutě ho podpořil Chuchma. Když přidal ještě do přestávky třetí branku Michael Podešva, šli domácí do druhého poločasu s chutí si zahrát a zároveň si pohlídat jasný náskok. V 69. minutě navíc hosté přišli o brankáře Mrózka, který strčil v přerušené hře do Škrobáka a byl vyloučen. Sám Škrobák dal ještě jednu branku a stanovil konečný výsledek zápasu. VKK čekají do konce sezony ještě tři zápasy. Dohrávají domácí zápas s Novým Jičínem a dále se střetnou s Valašským Meziříčím a Hranicemi.
Branky: 1. a 77. Škrobák, 9. Chuchma, 38. Podešva.
VKK: Sváček – Heger, Mikula, Martin Pavelka, Adámek – Heger, Maček, Michael Podešva (78. Maliňák), Jan Pavelka – Chuchma, Škrobák (83. Langer). Trenér Petr Ondřejka, asistent trenéra Ivo Davídek.