Divize E

11.05.2016

Senzace divizní středy - Vsetín veze všechny body z Petrovic

Petrovice - Vsetín 1:2 (0:1) Prvotřídní senzace se zrodila v Petrovicích. Ty dokázaly porazit i vedoucí Petřkovice na jejich půdě, ale teď odevzdaly všechny body Vsetínu.

Petrovice - Vsetín 1:2 (0:1)
Prvotřídní senzace se zrodila v Petrovicích. Ty dokázaly porazit i vedoucí Petřkovice na jejich půdě, ale teď odevzdaly všechny body Vsetínu. Ten oživil naděje na záchranu. "Nemůžu ani mluvit, jak jsem namáhal hlasivky, ale jsem šťastný. Konečně jsem vyhrábl sestavu, s kterou bychom chtěli hrát a dnes to fungovalo. Vyšel nám vstup do utkání, dařila se nám kombinace. Kdyby za stavu 1:2 proměnil Matůš penaltu, mohli bychom být klidnější do závěru zápasu, ale body máme," oddechl si po zápase trenér Vsetína Milan Procházka.
Vsetín šel do vedení již v 5. minutě, kdy Matůš vyslal do šance Drdu a ten nezištně obstřelil brankáře. Hostům se lépe dýchalo, když byl za zmaření jasné brankové příležitosti a faulu na unikajícího Mydláře vyloučen domácí Bajzáth. V 50. minutě předvedli rychlou akci Drda s Jarošem a Matůš se trefil podruhé. "Soupeř měl za celý zápas tři šance, všechny po hlavičkách a jednu z nich proměnil zkušený Gill," hodnotil možnosti Petrovic Milan Procházka. Vsetín mohl dokráčet k vítězství klidněji, ale Matůš po faulu na velmi dobře hrajícího Drdu z penalty přestřelil. Hostům to nakonec nevadilo.
Branky: 60. Gill - 5. Drda, 50. Matůš.
Vsetín: Obr - Zezulka, Dulík, Valigůra, Drda - Smilek (32. Cahlík), Maček (73. Fojtů), Surovec, Mydlář (82. Kovács) - Jaroš, Matůš. Trenér Milan Procházka.