Divize E

05.09.2015

První divizní branka Vsetína, ale zase nic i díky sudím

Fotbalisté Vsetína dlouho v Dolním Benešově vedli. Jenže dostali dva góly během minuty a neustáli jednostranné řízení zápasu ze strany rozhodčích. Jak poznamenal po zápase trenér Matějíček: "Jih bude těžko porážet sever."

Dolní Benešov - Vsetín 2:1 (0:1)

Branky: Michal Juchelka, Ondřej Haas - Martin Mydlář.

Vsetín: Eliáš - Dulík, Smilek, Polomík, Kovács - Chuchma, Surovec, Mydlář, Kašpar, Kučerňák - Jaroš. (Střídali: Tovaryš, Cahlík, Hořelica).

"Výsledkově se mi zápas hodnotí špatně, herně jsme obstáli a kluci bojovali. Opět jsme zařadili do sestavy další mladé hráče. Obstál jak Smilek, tak posila ze Zlína Polomík. Vedli jsme po brejku Mydláře, kterého ukázkově našel Jaroš. Vedení jsme drželi do 78. minuty, ale pak jsem během šedesáti sekund dvakrát inkasovali a velké výhrady mám ke trojici rozhodčích. Již v 70. minutě jsme dali branku na 0:2, rozhodčí ji uznal, ale asistent zvedl praporek pro domnělý ofsajd. U vyrovnání domácích jsem se hodně divil spolu s domácími fanoušky, co za standardní situaci rozhodčí proti nám nařídil. Také u druhé branky mám výhrady, když rozhodčí pustil hru, která měla být přerušena. U červené karty pro Kovácse se musím jen hořce pousmát. Mladý 16 letý kluk to v kabině obrečel. Měl žlutou kartu a byl faulován. Žádnou kritiku bez hanlivých výrazů na rozhodčího nenamířil, to křikl někdo z dalších našich hráčů na sudího, ale vyloučen byl Kovács. Týmy z jihu tady na severu nebudou vyhrávat," komentoval prohru Vsetína trenér Jaroslav Matějíček.