Divize E

23.07.2015

Příprava: Hulín - Val. Meziříčí 4:1 (2:0)

Valašské Meziříčí sehrálo další přípravný zápas, v kterém podlehlo Hulínu. Jedinou branku zaznamenala nová možná posila Milan Dokoupil.

Ve druhém přípravném utkání jsme inkasovali již v 1. minutě, kdy jsme nezachytili kolmou přihrávku na naší pravé straně a po centru na malé vápno nedal útočník Hulína našemu brankáři šanci - 1:0.
Druhá branka přišla po ztrátě uprostřed hřiště a přečíslení, chtěli jsme zahrát ofsajd systém, který nám nevyšel, hráč Hulína se dostal sám před brankaře a po dlouhé kličce zvýšil vedení domácích - 2:0.
"Přes dvoubrankový rozdíl jsem byl se hrou spokojený, vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, bohužel naše koncovka nebyla příliš přesná," řekl k prvnímu poločasu trenér Martin Kotůlek.
Po změně stran soupeř v úvodu lépe držel míč, ale v obranné fázi jsme byli pozorní.
Třetí branku jsme inkasovali po nedorozumění v rozehrávce, kdy jsme domácím na naší polovině nahráli přímo na nohu, ti z první vysunuli kolmici mezi naše stopery, kteří nedokázali útočícího hráče zastavit a ten střelou po zemi kolem nohy brankáře poslal míč do sítě - 3:0.
Jedinou naši branku jsme dali po individuální akci Milana Dokoupila, který sebral obránci Hulína míč, z pravé strany pronikl do vápna a prostřelil brankáře - 3:1.
Poté jsme si vypracovali další šance.
Marek Macíček pohotově střílel těsně kolem šibenice, po centru Honzi Roupce chybělo Martinu Výmolovi snad půl kroku ke skórování a další šanci měl i Martin Kufa, který ve vápně nestačil včas vystřelit a byl zblokovaný.
Poslední branku jsme dostali po rozehraném rohovém kopu, kdy jsme po následném centru do vápna nedokázali ubránit hráče Hulína - 4:0.
"V zakončení a střelbě jsme byli aktivnější, soupeř byl bohužel daleko efektivnější. Kluci zápas odmakali a až na individuální chyby jsem byl s předvedenou hrou spokojený, s výsledkem ovšem nikoliv, " doplnil k hodnocení utkání Kotůlek.
Valašské Meziříčí:
1.poločas: Příhoda - Přikryl, Macíček, Michálek, Lasovský L. - Dokoupil, Plešek J., Žilinský, Václavík M., Kapusta J. - Dragon
2.poločas: Michut - Přikryl, Marek Macíček I (Lasovský L.), Michálek, Plešek P.,- Roupec, Kufa, Výmola, Plešek J. ( Václavík M.), Kapusta J. - Marek Macíček II