Divize E

08.10.2016

Na jedenáctý pokus již paní štěstěna zavřela ve Valašském Meziříčí své dveře

Úžasné série fotbalistů Valašského Meziříčí skončila. Derby nemá favorita a tři body si odvezli nakonec velmi dobře hrající Hranice. I tak klobouk dolů před tím, že svěřenci Michala Kováře dokázali bodovat v deseti utkáních po sobě. Na jedenáctý pokus již tolik štěstí neměli. Valašské Meziříčí – Hranice 1:2 (0:0)

Valašské Meziříčí – Hranice 1:2 (0:0)První poločas branku nepřinesl, i když se od první minuty hrál opravdu výborný fotbal divizní úrovně. „Hranice ukazovaly, že jsou výborným týmem. Ve druhém poločase jsme měli převahu a soupeře jsme skoro nepustili za půlku. Jenže jsme inkasovali branku ze zbytečné penalty. Pak jsme měli tři šance na vyrovnání, ale asi jsme si štěstí vybrali v minulém domácím zápase s Novými Sady,“ litoval po zápase trenér Valašského Meziříčí Michal Kovář. V 88. minutě dostali domácí po brejku druhou branku, ale ještě zápas nevzdali. Výmola snížil, jenže proti domácím byl čas a také červená karta pro Pleška za udeření protihráče. „Byl to hodně fotbalový zápas. Z porážky neděláme tragédii. Každá série jednou končí. My se z toho otřepeme a pojedeme bodovat do Jeseníku,“ dodal domácí trenér Michal Kovář.
Branky: 90. Výmola – 57. Ferenc, 88. Kalous.
Valašské Meziříčí: Michut – Mica, Michálek, Sviták, Plešek – Komara, Vrána (81. Roupec), Žilinský, Kotůlek – Dragon (25. Macíček), Výmola. Trenér Michal Kovář.