11.02.2017

Zašová vyfasovala rukavici od staršího dorostu Valašského Meziříčí

Zašová prohrála i ve svém druhém přípravném utkání, když nestačila v sobotním dopoledni na Valašské Meziříčí U 19 v poměru 0:5. Větší fotbalová kvalita byla na straně mladíků. Další příprava čeká Zašovou za týden, kdy se střetně opět na UT ve Valašském Meziříčí s Hustopečemi.

"Jsme rádi, že jsme to utkání sehráli. Byla to pro nás vlastně druhá tréninková jednotka během dvanácti hodin, kdy jsme měli tu první v pátek večer. Naštěstí máme kádr 20 hráčů, a tak při třech až čtyřech zraněních a pracovních povinnostech jsme měli 10 hráčů a dva brankáře. Soupeř byl velmi kvalitní. My jsme chtěli oproti prvnímu zápasu se Stříteží zlepšit hlavně pohyb. V prvním poločase se nám hra nedařila, byli jsme pro tlakem soupeře, který hrál vysoký presink. My se zatím potýkáme se špatným řešením jednotlivých situací. Volíme složitá nebo opačná řešení. Byť jsme dostali krásnou první branku, byla laciná, stejně jako druhá vlastní po rohu. Na 1:2 mohl snížit Bublík, ale sám po centru z voleje minul. Ve druhém poločase jsme trochu zlepšili naši kombinační hru, ale stále nám chybí důraz v koncovce nebo finální řešení situací. Měli jsme tam dvě dobré situace, pak jsme hru otevřeli a soupeř to trestal. Byla to přínosný zápas, kvalitní soupeř nám nedal nic zadarmo," řekl k utkání zástupce a hráč Zašové Jan Blabla.