1.B třída - skupina A

27.10.2018

Zadrobílek mávl kouzelnou hůlkou a Prlov pak zaplakal v Semetíně nad výdělkem

Semetín – Prlov 4:1 (1:1) Hosté spálili v Semetíně dost šancí a místo, aby třeba vyhráli 1:4, tak stejným poměrem odešli poraženi. Oba celky dohrály o deseti bez vyloučených Papšíka a Šímy.

Semetín – Prlov 4:1 (1:1)

„Velmi kvalitní utkání a za produkci chválím oba týmy. Nás podržel brankář Zadrobílek. Na šance to bylo 8:8 a hosté si tolik nezasloužili prohrát,“ řekl hrající asistent trenéra Semetína Vítězslav Sacher.

„Dnes jsme poznali, jak dokáže být fotbal krutý. Domácí v prvním poločase dobře kombinovali, ale my jsme si až na jednu situaci pohlídali jejich útočné duo Perniš, Sovák. Nastřelili jsme břevno a na druhé straně dostali první branku. Pak jsme měli dvě šance a do poločasu srovnali. Ve druhém poločase jsme byli pětkrát sami před brankářem domácích, ale ten čaroval. Dostali jsme druhou branku a zápas se zlomil. Semetín se na mě nesmí zlobit, ale jejich laický asistent rozhodčího si utkání spletl s vlakovým nádražím. Semetín pak nedal ještě penaltu, my nakonec celkem v zápase tři tyčky. Sovák s Měrkou navýšili v závěru pro nás krutou porážku,“ řekl trenér Prlova Antonín Trlica.
Branky: 30. Perniš, 71. a 90. Sovák, 79. Měrka – 42. Vojtášek.