18.05.2018

Ve šlágru 1. B třídy Semetín - Hrachovec tekly emoce proudem

Semetín – Hrachovec 3:2 (1:1) Přes dvě stovky diváků sledovaly emočně velmi vypjatý šlágr kola. Nakonec ho vyhrál domácí Semetín. V utkání padlo málo vídaných deset žlutých karet, tři viděli domácí, sedm hosté. Hostující Horák byl po druhé žluté kartě v 89. minutě vyloučen. Na vedoucí branku Štěpána reagoval Sovák. Ve druhém poločase domácí Semetín utekl na 3:1 a nakonec vedení udržel.

Semetín – Hrachovec 3:2 (1:1)
Přes dvě stovky diváků sledovaly emočně velmi vypjatý šlágr kola. Nakonec ho vyhrál domácí Semetín. V utkání padlo málo vídaných deset žlutých karet, tři viděli domácí, sedm hosté. Hostující Horák byl po druhé žluté kartě v 89. minutě vyloučen. Na vedoucí branku Štěpána reagoval Sovák. Ve druhém poločase domácí Semetín utekl na 3:1 a nakonec vedení udržel. „Klobouk dolů před Hrachovcem. Přijel soupeř, který z tohoto zápasu o první místo udělal vynikající podívanou. Hrál se zápas vysoké kvality. My jsme byli v prvním poločase lepším celkem, ve druhém to bylo vyrovnané, ale my jsme proměnili šance. Rozhodčí zvládl zápas bravurně. Hostující fanoušci zápas zbytečně vyhrotili,“ řekl hrající asistent trenéra Semetína Vítězslav Sacher.
„Blahopřeji soupeři k vítězství. Zbytek no comment,“ řekl vedoucí mužstva Hrachovce Radek Vaigl.
Branky: 15. Sovák, 73. Pavlinec, 83. Šrom – 9. Štěpán, 89. Handzlík.

DSCN7054 DSCN7055 DSCN7059 DSCN7060 DSCN7062 DSCN7063 DSCN7064 DSCN7068 DSCN7071 DSCN7075 DSCN7083 DSCN7088 DSCN7093