1.B třída - skupina A

02.03.2018

Valašská Polanka prohrála na soustředění s Brumovem

Od středy pobývají fotbalisté Valašské Polanky na soustředění v Brumově. Dnes si zahráli přípravné utkání s domácím celkem a prohráli 6:2 (2:1). Obě branky dal Daněk.

"Mělo to stejný průběh jako se Slavičínem. Vedli jsme 1:0, velmi kvalitní soupeř to do přestávky otočil. Jakmile prostřídáme, dostaneme následně hodně branek. My ale výsledky zatím neřešíme. Dáváme šanci širšímu kádru, aby měli všichni zátěž. Chtěl bych klukům poděkovat, jak perfektně k soustředění přistoupili a jak ho zvládli. Celé čtyři dny, které zítra zakončíme sobotní tréninkovou jednotkou, jich bylo 18, na dva dny celkem 22 hráčů. Pro poslední dva přípravné zápasy se Vsetínem a Slušovicemi už budeme stavět základní sestavu a také ohledně střídání tomu přizpůsobíme minutáž jako v případě mistrovských zápasů," řekl trenér Valašské Polanky Roman Kučerňák.