03.11.2018

To byla pravá fotbalová aréna v Halenkově

Halenkov – Semetín 4:5 p. k. (2:3) Ten zápas byl ostrý jak břitva. Přinesl osm branek, červenou kartu a zranění hráče. Semetín dohrával v devíti a vyrovnávací branku dostal až ve čtvrté minutě nastavení.

Halenkov – Semetín 4:5 p. k. (2:3)
Ten zápas byl ostrý jak břitva. Přinesl osm branek, červenou kartu a zranění hráče. Semetín dohrával v devíti a vyrovnávací branku dostal až ve čtvrté minutě nastavení. „Byl to dobrý vyhecovaný fotbal. První poločas jsme sehráli velmi špatně. Kluci si dělali na hřišti, co chtěli a vůbec neplnili stanovené pokyny. Šli jsme sice po vlastní brance do vedení, ale pak jsme kvalitní hráče soupeře neobsazovali a ti chodili do přečíslení. Semetín dal tři branky, naštěstí jsme do poločasu byli v kontaktu. O přestávce jsme to vyříkali a začali hrát lépe. Přišlo vyrovnání, ale pak předvedl hostující Sovák fotbalovou parádu hosté opět vedli. Došlo k nezaviněnému zranění hostujícího hráče, kterého nechtěně trefil nás skluzující hráč kolenem do hlavy. Hráč skončil údajně v nemocnici s otřesem mozku a my mu přejeme brzké uzdravení. Následná reakce jiného hostujícího hráče ho poslala pod sprchy. Hosté dohrávali v devíti. My jsme to naštěstí dokázali srovnat. Za druhý poločas musím kluky pochválit. Při troše štěstí jsme mohli mí i tři body,“ řekl trenér Halenkova Jan Ondrušík.
„Měli jsme to utkání vyhrát 3:8. Sami jsme si to pokazili. Zápas byl vyhrocený a my jsme inkasovali až ve čtvrté minutě nastavení vyrovnávací branku. Dohrávali jsme zápas hodně oslabení,“ řekl hrající asistent trenéra Semetína Vítězslav Sacher.
Branky: 15. vlastní, 42. Holec, 53. Korabík, 94. Kaštánek – 26. a 68. Sovák, 30. Měrka, 39. Formánek.