1.B třída - skupina A

16.06.2017

Semetín rozdrtil Prostřední Bečvu, Kateřinice musí porazit Ratiboř

Semetín – P. Bečva 7:2 (4:0) Semetín rozmetal Prostřední Bečvu a vytvořil tlak na Kateřinice, které musí vyhrát zítřejší derby s Ratiboří, aby postoupili.

Semetín – P. Bečva 7:2 (4:0)
Semetín rozmetal Prostřední Bečvu a vytvořil tlak na Kateřinice, které musí vyhrát zítřejší derby s Ratiboří, aby postoupili. V 5. minutě byl hostující stoper Balejík asi dezorientován prostorem, předložil míč na hranici vápna Šromovi, který se nemýlil. V 9. minutě chybovali hosté ve středu pole a Pavlincovu střelu Jurka vyrazil pouze do sítě. Ve 26. minutě skončila za zády Jurky tečovaná střela z přímého kopu v podání Olšáka. Ve 28. minutě nastřelili hosté po dlouhém autu Ondryáše břevno a Tomčány z dorážky minul. Poločas uzavřel gólový únik Šroma po křídle a bylo rozhodnuto. V. minutě minula pumelice Ondryáše z přímého kopu těsně Sedlákovu branku. Hned z protiútoku domácí vykombinovali pátou branku pro Olšáka. V 63. minutě se dočkali konečně i hosté. Trestný kop Sívka skončil gólovou hlavičkou Martina Fiuráška. K hattricku měl blízko Šrom, ale Jurka čaroval. V 69. minutě Jurka špatně vyběhl a to potrestal do prázdné branky Němec. Poslední jednoduchou branku dali domácí po další chybě hostující obrany v 77. minutě v podání Vargy. Střelecký účet uzavřel střídající hostující Aleš Jurajda, jinak vynikající brankář.

"V prvním poločase měl zápas velkou kvalitu. Pak se prostřídali a spíše se to jen dohrávalo. Jsme velmi spokojeni s naším dnešním výkonem a jsme rádi, že soutěže bude dramatická až do konce," řekl k utkání hrající asistent Semetína Vítězslav Sacher.

„Utkání skončilo pro nás ještě přijatelným výsledkem. Pro nás to byla fotbalová lekce z pohybu, přesnosti a produktivity. Víc k tomu nemám co dodat,“ řekl asistent hostujícího trenéra Zbyněk Jurajda.
Branky: 5. a 45. Šrom, 9. Pavlinec, 26. a 56. Olšák, 69. Němec, 77. Varga – 63. Martin Fiurášek, 78. Aleš Jurajda.