06.08.2017

Semetín bavil hladový fotbalový dav ve Francově Lhotě

F. Lhota – Semetín 2:6 (1:3) Hosté v krásném zápase představily dvě posily last minute Bambuška z Hošťálkové a Papšíka z Janové a navíc po uzdravení hrál druhý poločas hlavní sponzor klubu Vlastimil Fabík, který hru Semetína hodně oživil.

F. Lhota – Semetín 2:6 (1:3)
Hosté v krásném zápase představily dvě posily last minute Bambuška z Hošťálkové a Papšíka z Janové a navíc po uzdravení hrál druhý poločas hlavní sponzor klubu Vlastimil Fabík, který hru Semetína hodně oživil. Úvod byl divoký. Na branku Smilka ihned reagoval hlavou Chmela. Pak patřily čtyři minuty autoru pozdějšího hattricku Petr Starecovi. Po přestávce se trefil premiant Bambušek a také Sovák. Nakonec padlo osm branek a byla to oslava útočného fotbalu.
„Co dodat. Semetín byl lepším celkem a co dal branku, to byla fotbalová paráda,“ řekl předseda Francovy Lhoty Josef Bambuch.
„My jsme dnes spokojeni. Dařilo se nám dávat hezké góly, ale musím pochválit také kvalitního soupeře. Tady se nebude lehce vyhrávat. Borci z Francovky jezdili po zadku a i za stavu 1:4 makali nadoraz,“ dodal hrající asistent trenéra Semetína Vítězslav Sacher.
Branky: 4. a 82. Chmela – 3. Smilek, 28., 32. a 90. Starec, 54. Bambušek, 68. Sovák.