28.10.2016

S takovou ztrátou Lhota u Vsetína nepočítala - Zašová upletla bič z přísné disciplíny

Lhota u Vs. – Zašová 0:1 (0:0) Ve veledůležité dohrávce zvítězila v zápase o šest bodů týmů z konce tabulky jedinou brankou Podzemného Zašová.

Lhota u Vs. – Zašová 0:1 (0:0)
Ve veledůležité dohrávce zvítězila v zápase o šest bodů týmů z konce tabulky jedinou brankou Podzemného Zašová. „První poločas jsme hráli jen na jejich branku. Ve 25. minutě po faulu na Vojtíška minul branku z nařízené penalty Michálek. ne, že bychom měli hodně šancí, ale měli jsme více ze hry. Po přestávce jsme hráli do plné obrany. Hosté to hráli na brejky. Po hodině hry špatně vyběhl náš brankář a po pravé straně podél lajny ho obstřelil Podzemný. Obětavý veterán Tomáš Juřica již brance nezabránil. Vytvořili jsme si následně tlak i řadu rohů, ale musím uznat, že Zašová upletla bič z vlastní disciplinovanosti a branku nám vstřelit nedovolila. Snad budeme bodovat s Lidečkem. Dnes dorazili veteráni Kulhaj, Juřica i Zeťák. Oni se za svůj výkon nemusí stydět, ale bota nás tlačí jinde a budeme muset v zimě kádr posílit,“ řekl k nevydařenému utkání domácích manažer týmu Petr Orság.
Branky: 60. Podzemný.