1.B třída - skupina A

01.04.2018

Ratiboř - Prlov? Reklama na pravý valašský fotbal se vším všudy!

Ratiboř – Prlov 3:2 (3:0) Na dvě stovky diváků vidělo v Ratiboři vynikající podívanou. Domácí uhájili náskok z prvního poločasu, kdy byli vyloučeni v jedné minutě domácí Blizňák s hostujícím Sláčikem.

Ratiboř – Prlov 3:2 (3:0)
Na dvě stovky diváků vidělo v Ratiboři vynikající podívanou. Domácí uhájili náskok z prvního poločasu, kdy byli vyloučeni v jedné minutě domácí Blizňák s hostujícím Sláčikem. „V prvním poločase jsme hráli výborně. Bohužel pak byl moc aktivní asistent rozhodčího Jiří Nuc, který se podílel na přísném vyloučení dvojice Blizňák, Sláčik a to zápasu uškodilo. Dalo se to vyřešit žlutými kartami. Museli jsme přeházet sestavu. Ve druhém poločase soupeř finišoval, ale i my jsme měli šance na navýšení skóre. Za potvrzení výborného vstupu do jara jsme velmi rádi,“ řekl vedoucí mužstva Ratiboře Tomáš Hlavica.
„Mohli jsme tady bodovat, i když jsme první poločas prohráli o tři branky. Stále máme silně okleštěnou sestavu o pět chybějících hráčů a přijeli jsme na zápas ve dvanácti lidech. První dvě branky jsme domácím věnovali sami po chybě obránce a brankáře. Třetí jsme dostali po nepohlídání náběhu po rohu. Domácí hráli dost tvrdě. Mladíci Ratiboře umí ránu rozdat, ale neumí ji přijmout. Ve druhém poločase jsme snížili po tečované střele, domácí pak měli dvě šance definitivně rozhodnout. V 80. minutě jsme nejprve mohli srovnat po tečované střele, ale domácí obránce to vykopl z brankové čáry. Zlobíme se i na rozhodčího, že nám neodpískal penaltu po faulu na Hajdu. V závěru domácí mohli z třetí velké šance dát čtvrtou branku, ale nakonec jsme o tu jednu padli,“ řekl trenér Prlova Antonín Trlica.
Branky: 11. a 33. Adam Jakubík, 32. Jakub Ostřanský – 66. Zicha, 70. Novosad.