18.09.2016

Prostřední Bečvě to tentokrát tolik neběhalo, ale body má

P. Bečva - Lhota u Vsetína 2:0 (1:0) Prostřední Bečva si přehodila pořadatelství se Lhotou, protože ta ještě nemá dokončenou rekonstrukci šaten a doma splnila roli favorita.

P. Bečva - Lhota u Vsetína 2:0 (1:0)
Prostřední Bečva si přehodila pořadatelství se Lhotou, protože ta ještě nemá dokončenou rekonstrukci šaten a doma splnila roli favorita. „První poločas jsme se prezentovali neslaným nepřesným fotbalem. Vázla nám kombinace a hosté ze Lhoty kousali. Přesto jsme se dostali do vedení před přestávkou po krásném centru a velkým důrazem ve vápně Martinem Fiuráškem, který uklízel míč do branky. Po poločase jsme se o něco zlepšili v pohybu a byla z toho druhá naše branka, kdy Lukáš Křenek starší utekl po levé straně a prudkým centrem po zemi vyzval ke skórování Rybenského. Hosté potom dvakrát zahrozili trestným kopem Zgarby. Při jednou se zaskvěl Aleš Jurajda, při druhém hostující hráč přestřelil. To bylo od snaživých hostů vše. My jsme mohli ještě vedení navýšit, ale gól jsme již nedali. Náš výkon nebyl optimální, ale na výhru to stačilo,“ řekl k utkání asistent trenéra Prostřední Bečvy Zbyněk Jurajda.
BRANKY: 42. Fiurášek, 53. Rybenský.