22.04.2018

Prostřední Bečva se veze pod staronovým trenérem Zbyňkem Jurajdou na vítězné vlně

P. Bečva – Prlov 4:1 (1:1) Domácí pod staronovým trenérem Zbyňkem Jurajdou na jaře šlapou. Vyhráli i čtvrtý zápas a útoční na nejlepší kvarteto soutěže.

P. Bečva – Prlov 4:1 (1:1)
Domácí pod staronovým trenérem Zbyňkem Jurajdou na jaře šlapou. Vyhráli i čtvrtý zápas a útoční na nejlepší kvarteto soutěže. „Vezeme se na vítězné vlně. První poločas byl opatrný z obou stran. Šli jsme do vedení po pěkné akci Martin Fiurášek – Jakub Ondryáš. Jenže jsme si po faulu na Hajdu nepohlídali standardní situaci a osamocený hráč srovnal. Ve 44. minutě mohl jít po uvolnění sám na branku Sívek a hostující Kovář byl za zmaření vyložené brankové příležitosti vyloučen. Do druhého poločasu šli hosté oslabeni, ale troufnu si říct, že bychom vyhráli i proti jedenácti. Byli jsme lepším celkem. Vítěznou branku dal opět Kamil Poledník. Výborně hrál Jakub Ondryáš, který měl nabito na hattrick, ale například po jedné šanci trefil dvakrát po sobě tyčku hostující branky. Jsme rádi i za první trefu Radima Nováka z výborně zrealizované akce,“ řekl trenér Prostřední Bečvy Zbyněk Jurajda.
Branky: 19. a 71. Ondryáš, 56. Poledník, 92. Novák – 22. Fila.