21.05.2017

Prlov odpadl na Prostřední Bečvě až v samotném závěru

P. Bečva – Prlov 4:1 (1:0) Prostřední Bečva doma splnila roli favorita až v závěru.

P. Bečva – Prlov 4:1 (1:0)
Prostřední Bečva doma splnila roli favorita až v závěru. V 8. minutě důrazný Martin Fiurášek vybojoval na pravé straně míč a přesným centrem našel před brankou Lukáše Křenka staršího a ten ho nekompromisně uklidil do sítě. „Od tohoto momentu jsme jako kdyby zhasli a do konce poločasu se odehrával fotbal spíše mezi šestnáctkami,“ řekl k prvnímu poločasu asistent trenéra Prostřední Bečvy Zbyněk Jurajda. Hosté ještě v prvním poločase zahrozili přesnou hlavičkou po rohu, ale Aleš Jurajda v brance předvedl fantastický tygří skok a vytáhl míč na břevno. V 72. minutě napálil odražený míč z jedné domácí Kubáň a s pomocí teče vsítil druhou branku. V 73. minutě hosté zahrávali z pravé strany standardní situaci a prudký centr trefil hlavou Novosad a snížil na rozdíl jediné branky. „Tím nám začaly po páteční dohrávce těžknout nohy a Prlov cítil šanci a vsadil vše na útok. My jsme se drželi zuby nehty. V 82. minutě došlo k nepříjemnému nezaviněnému zranění Kuby Vaška, který si poranil kotník a vypadá to na delší pauzu. I přes závěrečný nápor hostů se podařilo Sívkovi na půlce vybojovat míč a přes celou půlku všem utekl, udělal kličku brankáři a zavěsil. To byl pro hosty těžký direkt. V nastavení ještě hosté zahráli rukou a my jsme dostali výhodu pokutového kopu. Marek Polášek ho zahrál dloubáčkem ala Zidane o břevno a stanovil konečný výsledek zápasu. Na nás byla vidět únava z pátečního derby na Dolní Bečvě a následné oslavy trenérových kulatin. Hosté se naopak ukázali ve velmi dobrém světle a konečný výsledek je pro ně docela krutý. Dnes jsme rádi za tři body, které jsme uhráli morálem,“ dodal k druhému poločasu Zbyněk Jurajda.
Branky: 8. Lukáš Křenek starší, 72. Kubáň, 90. Sívek, 93. Polášek – 73. Novosad.