1.B třída - skupina A

21.10.2018

Prlov nasadil na Prostřední Bečvu hodně ostrý vítr

Prlov – P. Bečva 4:1 (3:0) Domácí rozhodli o svém jasném vítězství skvělým prvním poločasem.

Prlov – P. Bečva 4:1 (3:0)
Domácí rozhodli o svém jasném vítězství skvělým prvním poločasem. „My jsme se prvním poločase revanžovali za to, jak jsme ho odehráli bídně v předešlém domácím utkání proti Halenkovu. Do 24. minuty jsme vedli 3:0. Hned z prvního útoku jsme dorazili střelu, kterou hostující brankář Jurajda neudržel. Pak přišel únik Hajdy a třetí branka po rohu. Hosté se snažili kombinovat. My jsme se zatáhli a jistili náskok. Do konce poločasu nám nešla finálka, jinak bychom vyhráli ještě vyšším rozdílem. Ve druhém poločase jsme vsadili na údržbu. Přišla hrubka našeho brankáře a hosté vsítili branku z penalty. Ta samá situace se opakovala na druhé straně, kdy si udělal z obrany hostů slalomové tyče Hajda a byl faulován. Konečně jsme mohli v utkání také poslat na hřiště kluky z lavičky, protože jsme je měli k dispozici,“ řekl trenér Prlova Antonín Trlica.
Branky: 1. Fila, 21. Hajda, 24. a 72. Sochora – 61. Polášek.