Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
1.B třída - skupina A

29.11.2019

Podzim Slavičína B - Začátek strastiplný, pak zlepšené výkony a umístění ve středu tabulky

Začátek podzimní části nám nevyšel úplně podle představ, ale zlepšenými výkony v závěru jsme v polovině sezony skončili na sedmém místě tabulky.

B tým mužů doznal v letní přestávce řadu změn. Především se z dorostu přesunula velká skupina hráčů ročníku 2000, z nichž mnozí neměli žádné nebo minimální zkušenosti s mužským fotbalem, navíc spoustu z nich přešlo na vysoké školy a „užívali“ si posledních středoškolských prázdnin. Proto i letní příprava byla velmi špatná, potýkali jsme se s neustálým nedostatkem hráčů jak v tréninku, tak i v přípravných utkáních. Vše se projevilo v úvodu soutěže, kdy se navíc zranilo několik hráčů a v podstatě nebylo s kým hrát! Postupně se marodka snížila a mladíci si zvykli na vyšší tempo, důraz a projevilo se to jak herně, tak i výsledkově.

 

Z pohledu jednotlivců bych chtěl vyzdvihnout opět Lukáše Šebáka, který nastoupil až do druhé poloviny soutěže po zranění, ale byl klíčovou postavou v několika utkáních především svými přesnými centry a také mladíky Ondru Miklase a Davida Staňka, kteří jsou důrazní a nebojí se „hrát“.

 

Vynikající výkon kluci podali u vedoucího týmu soutěže v Poličné, kterou jsme urputným výkonem přehráli a zvítězili tak 0:1 a rovněž domácí utkání s Lidečkem, kde jsme odvrátili prohru bojovným výkonem v závěru utkání a vyhráli 3:2.

 

Asi nejhorší utkání bylo stejně jako na jaře opět v Choryni a především v 1. kole v Prostřední Bečvě. Velmi nešťastná utkání byla doma s Brumovem a Francovou Lhotou, kde jsme hráli pohledný kombinační fotbal, ale hosté měli větší touhu po vítězství a také potřebné štěstí.

 

Na závěr bych chtěl poděkovat výboru oddílu kopané ve Slavičíně a všem příznivcům Slavičínského fotbalu za podporu a spolupráci. Osobně bych chtěl poděkovat všem hráčům za odvedenou práci a Hynku Tlušťákovi za odpovědný přístup a pomoc při přátelských a hlavně mistrovských utkáních. 

 

Jiří Váňa - trenér Slavičína B

 

Zdroj: https://fotbal-slavicin.cz/2019/11/20/podzimni-hodnoceni-becka-zacatek-strastiplny-pak-zlepsene-vykony-a-umisteni-ve-stredu-tabulky/