30.10.2016

Otec se synem stříleli přesně aneb v akci Vladimír a Martin Fiuráškové

P. Bečva – Hrachovec 3:1 (1:1) Prostřední Bečva potvrdila roli favorita až po přestávce.

P. Bečva – Hrachovec 3:1 (1:1)
Prostřední Bečva potvrdila roli favorita až po přestávce. „My jsme hned ve druhé minutě vyrobili faul před pokutovým územím, a i když jsem si na střelu Škabrahy přes zeď sáhl, vyrazil jsem jeho krásnou střelu jen na tyč a do branky. Pak jsme Hrachovec dostali pod tlak. Za celý zápas jsme měli moře šancí. Do poločasu vyrovnal po akci Rybenského pohodlně do prázdné branky Vladimír Fiurášek. Soupeře jsme zmáčkli i po přestávce. Martin Fiurášek hrál pro oko diváka vynikající zápas, jen ta jeho koncovka. Nemohl výborného Jurku v hostující brance překonat. Po střele k tyči nás dostal do vedení Lukáš Křenek mladší. Martin Fiurášek se nakonec trefil až z penalty. Jednu měl kopat již v 80. minutě, ale po jasném faulu Jurky mu dal rozhodčí Skalický nepochopitelně žlutou kartu za simulování. Pak přišla kompenzace a v 86. minutě si konečně mohl i on zařvat gól. Chtěl bych vyzdvihnout kolegu v brance Hrachovce Jakuba Jurku, který chytal výborně a měl dnes magnet v rukavicích,“ dodal k zápasu brankář Prostřední Bečvy Aleš Jurajda.
Branky: 17. Vladimír Fiurášek, 63. Lukáš Křenek mladší, 86. Martin Fiurášek – 2. Škabraha.