09.10.2016

Na Kaštýle to Hovězí konečně před svými napadalo

HOVĚZÍ – F. LHOTA 5:2 (2:1) Na hovězském Kaštýle byly dnes k vidění brankové hody se šťastnějším koncem pro domácí fotbalisty.

HOVĚZÍ – F. LHOTA 5:2 (2:1)
Na hovězském Kaštýle byly dnes k vidění brankové hody se šťastnějším koncem pro domácí fotbalisty. Na počátku utkání si vytvořili mírný tlak hosté. Díky tomu si vytvořili jednu velkou šanci, když se po zaváhání domácí dostal před branku Matušinec, v dobré pozici však minul. Poté se přihlásili o slovo domácí. Na hranici vápna dokázal ve skrumáži vybojovat míč Tomáš Zádilský a z otočky poslal míč přesně k tyči – 1:0. Hosté se ještě neoklepali z úvodní branky a už prohrávali o dvě. Po standardní situaci dobře hlavičkoval Šrámek, jeho pokus ještě dokázal brankář hostů výborným zákrokem zlikvidovat, ale proti pohotové dorážce Šimčíka už byl bezmocný – 2:0. Hosté se dostali do kontaktu těsně před poločasovým hvizdem, když Chmela přistrčil míč Ondřeji Filákovi, který se nádhernou ranou trefil přesně k tyči domácí branky – 2:1.

Domácí odpověděli hned na začátku druhé půle, když po rychlém breaku Hovězí zahrál ve vápně jeden z obránců rukou a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil Tomáš Zádilský, a vstřelil tak svou druhou branku v utkání – 3:1. Další branku přidali domácí asi po hodině hry, když se do samostatného úniku dostal střídající Jaromír Tkadlec a navýšil vedení domácích – 4:1. Hosté z Francovy Lhoty dokázali utkání ještě zdramatizovat, když se po špatném vyběhnutí brankáře a nedůrazu domácí obrany trefil do odkryté branky opět Filák – 4:2. Domácí však dokázali znovu bleskově odpovědět, když se k míči na hranici vápna dostal Ondřej Šrámek a krásnou střelou do šibenice stanovil konečné skóre na 5:2 pro domácí.
BRANKY: 14. a 49. Zádilský, 20. Šimčík, 70. Tkadlec, 81. Šrámek – 44. a 79. Filák.