09.09.2018

Na Kaštýle padaly branky až po zápase

Hovězí – Prlov 1:0 p. k. Na Kaštýle padala branky až po zápase při penaltách. Utkání nedohráli vyloučení domácí Juřica a hostující Novosad.

Hovězí – Prlov 1:0 p. k.
Na Kaštýle padala branky až po zápase při penaltách. Utkání nedohráli vyloučení domácí Juřica a hostující Novosad. „První poločas byl velmi bojovný. Hrál se důrazný fotbal. Domácí měli první šanci, ale přelobovali našeho brankáře i branku. My jsme pak měli dvě možnosti Vojtáškem, jak jít do vedení. Nejprve střílel vedle a podruhé mohl dát branku do šatny. Jeho hlavičku z malého vápna skvěle kryl domácí brankář. Mám výtky k laickému rozhodčímu domácích a rozhodčímu Nucovi, který dvakrát chybné rozhodnutí o ofsajdu, kdy jsme mohli jít sami na brankáře, bral bohužel na zřetel. Ve druhém poločase už jsme byli těžkopádnější. Měli jsme dva nadějné brejky, ale špatně jsme řešili finální fázi. Penalty jsou naší slabinou,“ řekl trenér Prlova Antonín Trlica.