28.04.2018

Majer, Fiurášek, Mikulenka - Hutisko přerušilo sérii porážek

Hutisko – H. Lideč 3:2 (2:1) Domácí vyhráli s notnou dávkou štěstí, ale na to se historie ptát nebude.

Hutisko – H. Lideč 3:2 (2:1)
Domácí vyhráli s notnou dávkou štěstí, ale na to se historie ptát nebude. „Úvod zápasu jsme měli výborný. Lukáš Fiurášek šel dvakrát sám na branku, druhý únik zrealizoval ve vedoucí branku. Nás v celém utkání držel výborně chytající brankář Majer. V prvním poločase jsme sice měli o jednu až dvě šance více, ale zaspali jsme úvod druhého poločasu a potrestal nás kanonýr hostí Petrušek. Z otočky nedal Majerovi šanci. Rozhodli jsme velmi šťastně, když David Mikulenka trefil centr Josefa Koláčka přímo mezi nohy hostujícího brankáře. Hosté se pak dožadovali penalty, ale k tomu se nemohu vyjádřit, neměl jsem na hřišti dobrý přehled přes chumel hráčů a držel nás opět Majer, který podtrhl tak svůj výborný výkon. Jsme rádi za přerušení série porážek,“ řekl hráč Hutiska Miroslav Baroš.
Branky: 2. a 35. Fiurášek, 64. Mikulenka – 12. vlastní, 48. Petrušek.