06.06.2016

Lubomír Kysučan komentuje utkání Prostřední Bečva - Vizovice

Utkání začalo náporem domácích, ovšem bez brankového efektu.

Utkání začalo náporem domácích, ovšem bez brankového efektu.Během prvních pěti minut domácí dvakrát nastřelili spojnici brankové konstrukce hostů.Ve 21. minutě se prosadil domácí útočník Jakub Ondryáš a domácí vedli 1:0. Ovšem to bylo ze strany Bečvy pro první poločas všechno, naopak  39., 44. a 45. minuta patřila střelám hostů, dvakrát skóroval Fuksa a jednou Punčochář, takže poločas pro domácí nečekaně ostudně 1:3.

Ve druhém poločase došlo ke zlepšení výkonu domácích. V 67. minutě to byl opět Jakub Ondryáš, který snížil na 2:3 a 71. minutě Ladislav Juroška vyrovnal na konečných 3:3. Ve druhém poločase měli domácí mnoho vyložených šancí, které neproměňovali hlavně díky výborně chytajícímu gólmanovi Vizovic Hrachovému. V následných pokutových kopech se prosadili domácí a díky čtyřem proměněných pokutových kopů zajistiti zisk alespoň dvou bodů. Při tomto rozstřelu se vyznamenal domácí brankář Robin Malina, který dvakrát úspěšně zasáhl. Takže na pokutové kopy 4:1.