25.09.2016

Lhota u Vsetína připravila Semetínu první porážku - slaví se narození Mikuláše Zeťáka!

SEMETÍN – LHOTA U VS. 2:3 P. K. (0:1) Senzace kola se zrodila v Semetíně. Domácí jasný lídr soutěže poprvé v soutěži prohrál na penalty s trápící se Lhotou u Vsetína. Hosté tak dali skvělý dárek svému kapitánovi Ondřeji Zeťákovi, kterému se čerstvě narodil syn Mikuláš.

SEMETÍN – LHOTA U VS. 2:3 P. K. (0:1)
Senzace kola se zrodila v Semetíně. Domácí jasný lídr soutěže poprvé v soutěži prohrál na penalty s trápící se Lhotou u Vsetína. Hosté tak dali skvělý dárek svému kapitánovi Ondřeji Zeťákovi, kterému se čerstvě narodil syn Mikuláš. Hosté šli do vedení v 15. minutě, kdy domácí zahráli v pokutovém území rukou a penaltu proměnil Michálek. V 55. minutě vedl hostující tým již o dvě branky. Zgarba vysunul Doležela a vypadalo to na velkou senzaci. Ta se postupně zrodila až po penaltách, protože po nedůrazu hostující obrany dorazil míč do sítě Nečas a po narážečce středem se k tyči trefil Sovák, Ten v závěru neudržel nervy na uzdě a během jedné minuty se nechal vyloučit po dvou žlutých kartách za nemístnou kritiku asistenta rozhodčího Nuce. Penalty se kopaly na 13. sérii a vyhrála Lhota u Vsetína. „Nečekali jsme dnes dva body. Kluci to poctivě odmakali. Jdeme nyní šťastní slavit narození syna Ondry Zeťáka do ulic,“ dodal po zápase manažer Lhoty u Vsetína Petr Orság.
„Bylo to velmi zajímavé utkání. Nedali jsme šance, soupeř odskočil na dvoubrankový rozdíl a my jsme nakonec byli rádi za remízu,“ dodal hrající trenér Semetína Vítězslav Sacher.
BRANKY: 61. Nečas, 80. Sovák – 15. Michálek, 55. Doležel.