01.05.2018

Jan Maliňák měl kouzelnou hůlku, až ji našel famózní Martin Fiurášek

Prostřední Bečva – Halenkov 2:1 (0:1) Domácí měli po celý zápas jasnou převahu, hodně šancí, ale Halenkov od vyšší porážky uchránil vynikající brankář Jan Maliňák a neschopnost domácích střelců. A pak to vzal na sebe na jaře ve formě hrající Martin Fiurášek a během tří minut rozhodl zápas.

Prostřední Bečva – Halenkov 2:1 (0:1)
Domácí měli po celý zápas jasnou převahu, hodně šancí, ale Halenkov od vyšší porážky uchránil vynikající brankář Jan Maliňák a neschopnost domácích střelců. A pak to vzal na sebe na jaře ve formě hrající Martin Fiurášek a během tří minut rozhodl zápas. „Mohli jsme soupeře popravit již v prvním poločase, který kdyby skončil 5:1, nikdo by se nedivil. Hosté dali po rohu branku a tím jejich útočná produkce v zápase skončila. Pak hráli až do konce jen po vápno. My jsme ve druhém poločase ještě více stupňovali tlak a mohli vyhrát klidně dvouciferným skóre. Nakonec jsme rádi, že to vzal na sebe výborně hrající Martin Fiurášek, který nejprve dal branku, kterou Prostřední Bečva dlouho neviděla. Jeho šibenice ala Henry na zadní tyč, stála za to. Pak svou aktivitu korunoval vítěznou brankou po hlavičce. U hostů si zaslouží pochvalu jen vynikající brankář Maliňák,“ řekl trenér Prostřední Bečvy Zbyněk Jurajda.
Branky: 65. a 68. Martin Fiurášek – 13. Machálek.