1.B třída - skupina A

12.10.2017

I přes problémy s kotníkem začíná Ondřej Filák zase střelecky řádit

Tvoří klíčovou dvojku drtivé ofenzívy Francovky spolu s Radkem Chmelou. Hráčem víkendu se stal Ondřej Filák, který naposledy opět ukázal své kvality, když dal čtyři branky za druhý poločas do sítě Lhoty u Vsetína a jeho tým vyhrál jasně 6:0.

Neuvěřitelné hlasování v anketě

Sám to nechápu, kde se vzalo tolik hlasů. Kamarádi to rozjeli přes facebook, jsou to blázni. (smích)

Čekání na loňskou formu a zranění kotníku

Víte, šance jsem měl, jen jsem dřevák a neproměňoval jsem je. Navíc jsem si zranil kotník na tréninku a to mne trochu limitovalo. Pořád to není stoprocentní.

Spoluhráč Chmela

Radek je snad ještě lepší než loni. Letos hraje fantasticky.

Výsledky Francovky

Zatím jsme s podzimem spokojeni. Mrzí nás jen domácí porážka s Hutiskem, kdy jsme po prvním poločase vedli 2:0 a prohráli 2:3. Mi osobně to začalo padat tři kola nazpět a jsem za to rád.

Čtyři góly Lhoty u Vsetína

Bylo to štěstí. Víte, to byly všechno takové odražené balóny a já jsem byl na správném místě v pravý čas. Navíc oni ve druhém poločase úplně odpadli, o to to bylo lehčí.

Konec Betisu

Mezí mne to, ale není vedení, ubyli hráči. Není se srand o to starat a soutěž stále hodně peněz. Startovné bylo 10 000,- korun, každý hráč si platil snad 1000,- až 1500,- kč a kde máte dopravu. Bylo to nákladné, ale věřím, že se jednou třeba objevíme v okresní soutěži.

Prlov

Dnes jsme měli trénink a všichni kluci se na zápas těší. Loni jsme tam vyhráli a sehráli vynikající zápas. Má být hezké počasí, bude to dobrá zábava.